uctanuca.com

Bir uçtan bir uca

Ücretsiz programlar – FTP programı / Freeware Softwares – FTP Software

Ücretsiz programlardan yani open source / açık kaynak programlardan önerebileceğin diğer programda FTP (File Transfer Protocol) için kullandığımız FileZilla programı.

FileZilla’dan önce, yıllar önce FTP için sitelerime dosya aktarmak için CuteFTP programını kullanırdım. ancka bu porgram shareware olduğu için sürekli uyarılar gelir, lisans almam gerektiği söylerdi. Daha sonraları ise WsFtp programını kullanmaya başladım ancak bu programda açık kaynak olmadığı için para isterdi.

English

Free programs, ie, the open source / open-source programs in the other program can offer an FTP (File Transfer Protocol) program to use FileZilla.

Before FileZilla, many years ago I used CuteFTP for FTP to transfer files to my sites. Constant alerts for this porgram is shareware income, said the license should take. Later, I started using WsFtp program but wanted the money for this program, is not open source.


Şimdi ise şirketimizde de bu programlar yerine güvenle ve ücretsiz olarak FileZilla programını kullanıyoruz. Hatta Türkiye’nin en büyük gazetesinin çok çok önemli bir yazarı da yazılarını FileZilla ile gazeteye yolluyor.

Size de tavsiye ediyorum. Programı bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki linke tıklayın.

http://filezilla-project.org/

Daha sonrada açılan İnternet sayfasından Dowload FileZilla Client yazan linke tıklayın.

FileZilla’yı bilinen her işletim sisteminde, yani ister Windows’da ister Mac OS X’de isterseniz Linux’da bile kullanabilirsiniz.


English

Now, instead of these programs are free and secure in our company we use FileZilla program. Even the author of a very very important in Turkey’s largest newspaper, with articles by the newspaper sends FileZilla.

I would recommend to you. Click on the link below to download the program.
http://filezilla-project.org/

Later, when opened the website and click on the download link to FileZilla Client.

You can use every known operating system, ie, Windows, Linux or Mac OS X.

Etiketler : bedava ftp programı, filezilla, freeware, ftp ne demek, ftp programı, software, ücretsiz, ücretsiz ftp pogramları, ücretsiz programlar nelerdir, 

Ücretsiz programlar – FTP programı / Freeware Softwares – FTP Software

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön